Pracujemy 7 dni w tygodniu. E-konsultacja online dostępna nawet w kilkanaście minut.

Dla pacjenta

Korzystając z możliwości, jakie daje telemedycyna, jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe wsparcie medyczne każdej osobie, która tego wymaga i chciałaby skorzystać z leczenia medyczną marihuaną. Skupiamy godnych zaufania lekarzy, którzy mają wiedzę i doświadczenie dotyczące terapii kannabinoidami. Nasza klinika CBD oferuje konsultacje zdalne, dzięki czemu umożliwiamy pacjentom szybki kontakt z lekarzem i profesjonalną opiekę, gdy tylko tego potrzebują.

Jak działamy?

Umożliwiamy Pacjentom zdalny kontakt z lekarzami, którzy specjalizują się w terapii konopnej. Nasi lekarze nie tylko sprawdzą kwalifikację pacjenta do terapii medyczną marihuaną, ale również indywidualnie dobiorą choremu efektywny schemat leczenia i wystawią e-receptę online.

Wskazania

Wskazań do terapii marihuaną leczniczą jest bardzo dużo i wciąż rekomendowane są nowe obszary medycyny, gdzie wykorzystanie kannabinoidów mogłoby być zasadne. Może być to między innymi walka z bólem o różnym pochodzeniu, zaburzenia lękowe, zaburzenia snu, depresja, choroby onkologiczne, schorzenia neurologiczne, padaczka, AZS, RZS, PMS, łuszczyca i wiele innych schorzeń i dolegliwości.

Cennik

Cena leczenia marihuaną medyczną jest sumą wielu składowych. Wspomnieć należy o kosztach związanych z zakupem przepisanej dawki suszu w aptece, a także o potrzebnych akcesoriach i sprzęcie niezbędnym do waporyzacji. Doliczyć należy również koszt prywatnych konsultacji medycznych, których efektem może być wystawienie e-recepty na leczniczą marihuanę.
top